Aktualnosci

Made in U.S.A.

Marka obuwnicza z siedzibą główną w Brighton dość często wypuszcza kolekcje otagowane hasłem „Made in USA”, zaś w roku 2015 odkryła aż dwie różne linie butów, które pojawiły się pod tą etykietą. Są one wykonane od A do Z w Stanach Zjednoczonych i mają być doskonałym dodatkiem do wszelkich stylizacji z udziałem ubrań New Balance. Poznajmy bliżej tę wyjątkową kolekcję popularnej marki.

Producent sam mówi o swojej linii butów następująco:

„Jesteśmy dumni z tego, że jako jedyna poważna firma obuwnicza tworzymy ponad 4 mln par obuwia sportowego rocznie w Stanach Zjednoczonych, co stanowi niestety jedynie niewielką część całej naszej sprzedaży w USA. W przypadku gdy wartość sprzedaży krajowej wynosi co najmniej 70%, możemy oznaczać nasze buty określeniem „made in USA”.”

oraz dodaje:

„Okazuj swoją dumę. W New Balance tworzymy buty robione w USA z najwyższą starannością i jakością. Zamów niestandardowe buty wykonane w USA, których wygląd wyróżnia się z tłumu.”

New Balance zaoferował w roku 2015 dwie kolekcje z cyklu „made in USA”. Są to modele dla koneserów, wykonane z klasycznego dla marki zamszu. Ich krój jest wyraźny, a wszelkie materiały wykorzystane przy produkcji są najwyższej. Na specjalne zamówienie można również otrzymać buty ze skóry premium i materiałów, które są w 100% nabywane na terenie USA.

Taka oferta ma na celu zaspokoić klienta, który z dumą robi zakupy w swoim kraju i poszukuje produktów najwyższej jakości.

Czasami żałujemy, że nie mieszkamy w U.S.A. 😉 Jednak nic straconego! Buty z kolekcji „made in USA” znajdziesz pod tym linkiem: sneakers sklep

new Balance 997 Made in USa M997DSAInew balance 1300 made in usa